JÄTÄ VIESTI

Viesti

Sähköpostiosoite

TOIMISTO

Osoite

  • Kansalaisareena ry
    Kumpulantie 1A, 6.krs
    00520 Helsinki
  • info@kansalaisareena.fi

TYÖNTEKIJÄT

Anitta Raitanen

Anitta Raitanen

  • Toiminnanjohtaja

Vaikuttaminen, edunvalvonta, verkostoyhteistyö

Marjo Salmela

Marjo Salmela

  • Järjestöassistentti

Jäsenasiat, Vapaaehtoistoiminnan messut, kampanjat

Katja Reinikainen

Katja Reinikainen

  • Viestintäsuunnittelija

Kampanjat, sosiaalinen media, mediasuhteet, kotisivut

Pinja Nieminen

Pinja Nieminen

  • Suunnittelija

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattorien valikkoverkostot

  • 050 442 0429
  • anitta.raitanen@kansalaisareena.fi
  • 044 972 0754
  • marjo.salmela@kansalaisareena.fi
  • 040 742 2235
  • katja.reinikainen@kansalaisareena.fi
  • 050 66627
  • pinja.nieminen@kansalaisareena.fi
Katja Salmi

Katja Salmi

  • Valikkotoiminnan assistentti

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattorien valikkoverkostot

Yeteshawork Berhanu

Yeteshawork Berhanu

  • Järjestötyöntekijä

Maahanmuuttajat vapaaehtoistoiminnassa -selvitystyö

Heli Lumiaro

Heli Lumiaro

  • Projektinvetäjä

Jeesaan-hanke, Avita kaveria -hanke

Aino Kostiainen

Aino Kostiainen

  • Suunnittelija

Jeesaan-hanke

  • 044 241 5920
  • katja.salmi@kansalaisareena.fi
  • 041 522 5889
  • yeteshawork.berhanu@kansalaisareena.fi
  • 050 346 5438
  • heli.lumiaro@kansalaisareena.fi
  • 040 484 8849
  • aino.kostiainen@kansalaisareena.fi